circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Музей історії запорозького козацтва чекає відновлення

27.01.2021, 13:23

text
Поділитися:

Під час брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Старух розповів про реалізацію проєкту Президента «Магніти України». У нашій області обрано два магніти – Національний заповідник «Хортиця» та Кам’яна Могила. І саме на Хортиці буде сконцентрована увага в цьому році.

Найближчим часом керівництво заповідника презентує громаді план дій щодо розвитку туристично-музейного комплексу та його візуалізацію.

Першим кроком має стати розробка концепції історико-культурної, рекреаційної та природно-заповідної зон. Настав час визначитися із долею музею Запорозького козацтва, який має бути візитівкою міста, але шостий рік стоїть закритий.

– Необхідно відновити та розвивати Музей козацтва. Треба щось робити з готелем “Хортиця”, який належить Фонду держмайна і нині стоїть пусткою. На часі – створення спортивної зони, зони відпочинку. На місці старих, зруйнованих будівель можуть постати нові цікаві туристичні об’єкти. Це дозволить розвивати в області курортний напрямок та нарешті надасть можливість людям, які живуть на Хортиці, приватизувати своє житло, – відзначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: