circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Набережній магістралі ведеться масштабний ремонт

18.10.2018, 12:56

text
Поділитися:

Набережна магістраль – одна з провідних транспортних магістралей нашого міста, де щодня проходить велика кількість транспорту. Минулого року тут було виконано значний обсяг робіт з ремонту дорожнього покриття. У 2018 році роботи проводяться на наступному відрізку магістралі, біля Центрального пляжу. Підрядники обіцяють завершити вкладання асфальту наприкінці жовтня. Сьогодні хід робіт проконтролював міський голова Володимир Буряк, повідомляє прес-служба мерії.

Капітальний ремонт дороги на Набережній магістралі в самому розпалі. Підрядна організація сьогодні почала тут укладку другого шару асфальту. До цього були виконані демонтажні роботи, встановлено майже два кілометри бордюрів, покладений перший шар асфальтного покриття.

– Спочатку планувалося виконати на цій ділянці поточний ремонт. Однак після вивчення ситуації прийняли рішення відремонтувати капітально. В результаті кілька років ми зможемо не повертатися до цієї ділянки, не вкладати в її ремонт бюджетні кошти, – сказав ремонт Володимир Буряк.

Тут не лише вкладають асфальт у два шари, більше дванадцяти тисяч квадратних метрів. Також замінили бордюри, впорядковують паркувальні кишені. За інформацією підрядників, паркувальні кишені будуть розраховані на 96 автомобілів. Зараз піднімають зливні стоки, каналізаційні люки. Всього в ході робіт задіяно близько тридцяти одиниць техніки – самоскиди, асфальтоукладальники, котки, екскаватори. В цілому підійшли до проблеми комплексно.

– Раніше була впорядкована пішохідна зона вздовж пляжу. Тепер в рамках капітального ремонту дороги, облаштування паркувальних кишень тут також будуть обладнані доріжки, по яких можна буде спокійно дістатися від припаркованого автомобіля до тротуару, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова пояснив, чому в Запоріжжі все більше уваги приділяється капітальним ремонтам, реконструкції міських магістралей, поступово зменшуючи частку «ямкових» ремонтів.

– Головне в ремонті доріг не кількість, а якість. Це моя принципова позиція. Саме тому вже кілька років поспіль у Запоріжжі ми збільшуємо обсяги капітальних, середніх ремонтів, реконструкцій міських магістралей. В результаті зменшуються загальні обсяги відремонтованого дорожнього покриття, але в перспективі місто, запоріжці від цього виграють, – заявив Володимир Буряк.

За словами міського голови, капітальний ремонт, реконструкція обходяться бюджету міста дорожче ніж «латання» ям. Однак в результаті з’являється можливість виконати роботу якісно, з дотриманням технології. При цьому відремонтовані ділянки мають гарантійний термін, передбачений укладеними договорами. У разі виявлення недоробок підрядник зобов’язаний усунути їх за власні кошти. Жодної бюджетної копійки на це місто не витрачає. І такі випадки в Запоріжжі вже були.

– Наявність масштабних проектів капітального ремонту, реконструкції доріг залучає в Запоріжжі підрядників з інших регіонів, іноземні фірми. Це підвищує конкуренцію на цьому ринку. Наші дорожники отримують можливість переймати найсучасніший досвід ремонту доріг, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що у Запоріжжя є успішний досвід співпраці з компанією «Онур Констракшн». Роботи виконуються якісно і в строк, всі проблемні питання вирішуються оперативно. Нагадаємо, в минулому році цей підрядник працював на ряді великих об’єктів. Це дорога в міжнародний аеропорт «Запоріжжя», ремонт дороги на Набережній магістралі. Залучення найсучаснішої техніки, застосування двошарового вкладання асфальту на найбільш жвавих ділянках доріг. Це те, що дала місту співпраця з компанією «Онур Констракшн».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: