circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На нові групи в дитсадках Запоріжжя спрямують 3 млн гривень

01.03.2017, 10:17

text
Поділитися:

Черга в дошкільні установи Запоріжжя стрімко скорочується. З минулого року за дорученням міського голови Володимира Буряка в обласному центрі реалізується програма, спрямована на рішення багаторічної проблеми з відсутністю місць в дитячих садах, і як наслідок наявністю черги. Питання залишалося невирішеним багато років. На початок 2016 року близько 1,5 тис. запорізьких сімей не могли влаштувати свою дитину в дошкільний заклад, нагадує прес-служба мерії.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров зазначає, що завдяки вжитим заходам, таким як створення нових груп при вже існуючих садках, навчально-виховних комплексах, відкриття нових дошкільних установ і іншим черга скоротилася більш ніж в два рази. На сьогодні вона становить близько 770 осіб.

Робота в цьому напрямку триває. Планується відкриття ще кількох додаткових груп при дошкільних установах №№155, 284 і навчально-виховному комплексі №63.

В ході сесії міської ради депутати підтримали проект рішення про внесення змін до програми «Освіта на 2016-2018 роки». Проект передбачає виділення додаткових 3 млн 161,531 тис. грн. для розвитку мережі дошкільних груп міста. Кошти будуть спрямовані на виконання капітальних ремонтів, придбання необхідного інвентарю, обладнання за цими трьома об’єктами.

Також даним проектом рішення передбачено виділення додаткових коштів на створення необхідних умов для впровадження інклюзивної освіти. Виникла необхідність у відкритті медіатек в навчально-виховних закладах №3 і №73. Більш 235 тис. грн. будуть спрямовані на закупівлю обладнання і предметів довгострокового користування, понад 600 тис. грн. на виконання капітальних ремонтів туалетів і пандусів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: