circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На новому мосту через Дніпро триває насування металоконструкцій

13.12.2017, 12:55

text
Поділитися:

На будівництві мостового переходу через р. Дніпро у Запоріжжі розпочато черговий етап поздовжнього насування верхової гілки прогонової будови Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро), зібраної на стапелі методом укрупнювального збирання.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимир Кухта, наразі на об’єкті задіяно 68 працівників двох підрядних підприємств: ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» та ПрАТ «Альпсервіс».

Загальна відстань поздовжнього насування прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро становить 410 м. п.

Сьогодні триває технологічний процес з насування четвертого етапу довжиною 86 метрів. Після закінчення цих робіт залишиться останній, п’ятий етап поздовжнього насування на довжину 61 м, повідомили в Службі автодоріг у Запорізькій області. Ще в цьому році Службою заплановано зібрані металоконструкції Споруди №4 насунути до завершального, п’ятого етапу, після чого розпочати і завершити монтаж ар’єрбеку (конструкція, яка дасть можливість завершити п’ятий етап насування). Таким чином, будуть завершені всі підготовчі роботи до завершального етапу поздовжнього насування прогонової будови, виконання якого унеможливить виникнення загрози техногенній безпеці на спорудах будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: