circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На оновленому Правобережному пляжі запрацює підйомник

13.07.2020, 21:02

text
Поділитися:

На початку червня у Запоріжжі з’явилася нова сучасна територія для відпочинку — Правобережний пляж. Він став улюбленим місцем багатьох запоріжців. Приїздять сюди навіть з інших районів міста.

Для комфортного відпочинку тут є все: розлогі тіньові навіси, роздягальні, літній душ і фонтанчики з питною водою, спортивні тренажери, лавки. На території пляжу є медпункт, а за безпекою відпочивальників на воді слідкують рятувальники.

Втім, попри такі зміни, є й нарікання, що запоріжці висловлюють у соцмережах. Зокрема, щодо пандуса, який на пляжі обладнали спеціально для людей з інвалідністю. Але підйомник не працює. Він мав функціонувати протягом дня, доки на пляжі є відпочивальники. Контролювати його роботу та допомагати людям користуватися автоматичним пандусом повинні фахівці. Щодо цього міський голова дав низку доручень профільним службам. Чому підйомник не працює — ми вирішили перевірити на місці. Спочатку телефонуємо за номером, що вказаний на табличці біля підйомника.

Як з’ясувалось на місці причин такої ситуації кілька: перша — як стверджує підрядник, вандали пошкодили трос у нижній частині пандуса. Друга проблема — на території пляжу нібито відсутні фахівці, які вміли б правильно користуватись підйомником. На ситуацію відреагував міський голова Володимир Буряк. На своїй офіційній сторінці у фейсбук зазначив: вже ухвалив ряд кадрових рішень. Адже ситуація, що склалась на пляжі, неприпустима, й винні мають понести за це покарання.

Втім після сьогоднішнього втручання міського голови, ситуація з підйомником зрушила з місця. Працівники, які мають відповідати за його функціонування є й у разі потреби допоможуть людині з інвалідністю спустися до пляжу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: