circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На острові Хортиця підрахували кількість птахів, оленів, кабанів і козуль

27.01.2021, 19:15

text
Поділитися:

Хортиця зустрічає знімальну групу “На часі” птахами. Першим у вічі впадає зимняк — різновид канюка. Зазвичай й пернаті збираються ось на цій ділянці на нижньому б’єфі. Він не замерзає навіть у найсильніші морози. Кілька гектарів акваторії багаті на різний корм, а на островах птахам зручно відпочивати. Тому, коли вдаряють морози, сюди злітаються гості з усього Каховського водосховища. Набирається до 17-ти тисяч. Це близько 20-ти видів. Цьогоріч вдалося побачити зовсім нові.

Підрахували у заповіднику і кількість чотириногих мешканців. Намагалися охопити всі можливі місця їхнього скупчення. Так вдалося знайти близько 40-ка козуль, 11 оленів і 5 кабанів. Зустрічали також лисів та єнотовидну собаку. Наразі кабанці мігрують між Біленько-Розумовськими плавнями та лісництвом на Правому березі.

Звісно, вказати точну чисельність представників тваринного та пташиного світів Хортиці неможливо. Наразі вся територія острова й акваторія поруч включені до Смарагдової мережі Європи. Це місце вважається ядром найбільшого видового різноманіття флори та фауни на всьому Каховському водосховищі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: