circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На острові Хортиця почали будувати підхід до балкового мосту

20.04.2021, 08:23

text
Поділитися:

Будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя відбувається в режимі Non-Stop. Про це свідчать чималі зрушення в реалізації проекту, який по праву вважається флагманом програми Президента України “Велике будівництво”.

Як і повідомлялось раніше, мостобудівники працюють 24/7 одразу на декількох об’єктах — спорудах Автотранспортної магістралі.

На вантовому мосту, споруді № 10, підрядники виконують роботи з влаштування буронабивних паль тимчасової опори № ВО-2н та продовжують монтаж секції прогонової будови в прогоні 6-7.

На балковому мосту, споруді № 4, мостобудівники продовжують збирання секції прогонової будови для другого етапу поздовжнього насування.

Є й нові проміжні результати робіт на низовій частині споруди № 5 — а це підхід до балкового мосту з боку острова Хортиця. Там підрядники вже закінчили роботи зі зварювання блоків прогонової будови (всього змонтовано 24 монтажних блоки коробчастої балки прогонової будови). Решта блоків буде монтуватися після завершення насування Споруди №4 на капітальні опори. Також мостобудівники демонтували тимчасові опори в прогонах 9-8, 8-7, 7-6, 6-5, 5-4 та виконали спускання прогонової будови на опорні частини в цих прогонах.

Наразі на споруді № 5 розпочаті роботи з монтажу опалубки для влаштування плити проїзної частини в прогоні 9-8.

Окрім цього, підрядники виконують роботи на споруді № 6 (естакада над кільцем, що на о. Хортиця), на споруді № 9 (підхід до вантового мосту) та на споруді № 11 (з’їзд з вантового мосту в бік Прибережної магістралі), а також виконують підготовчі роботи щодо будівництва транспортної розв’язки № 2 (нова автодорога Хортицею).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: