circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Павло-Кічкасі демонтують покинуті сараї

29.06.2017, 14:01

text
Поділитися:

Прибирання несанкціонованих звалищ сміття проводиться у всіх районах Запоріжжя, в тому числі і в Заводському районі. На даний момент ведуться роботи по ліквідації напівзруйнованих побутових будівель по вул. Фінальній, 16, інформує прес-служба мерії.

Як розповів голова Заводської районної адміністрації Андрій Баєв, вони отримали звернення від жителів кварталу, який обмежений вулицями Історична, Фінальна, Павлокічкаська і Фундаментальна з проханням прибрати невикористовувані сараї і прибудови. За іншими адресами цього кварталу робота частково була виконана в минулому році. Зараз роботи тривають. Протягом п’яти-семи днів роботи по прибиранню будуть закінчені. Далі планується провести обрізку дерев.

– Ця робота проводиться системно. Завдання райадміністрації – привести територію Заводського району в належний санітарний стан. Ці звалища, знаходяться вони в приватному секторі або на прибудинкових територіях, не утворилися одночасно – вони формувалися протягом десятків років. А це говорить про те, що цій проблемі не приділялося достатньо уваги. Сьогодні ми почали роботу по вул. Фінальній, 16. Тут ми прибираємо сараї, занедбані гаражі, які місцеві жителі вже не використовують за призначенням, а перетворюють на сміттєзвалище, – зазначив Андрій Баєв.

Подібні прибиральні роботи планується провести ще в п’яти кварталах. Це вулиці Оптимістична, Фільтрова, Компресорна, а також в межах вулиць Перспективна і Павлокічкаська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: