circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Павло-Кічкасі ремонтують внутрішньоквартальні дороги

17.10.2017, 15:21

text
Поділитися:

У Запоріжжі тривають роботи по ремонту доріг. Один із важливих напрямків – ремонт внутрішньоквартальних доріг, які протягом багатьох років залишалися в незадовільному стані, повідомляє прес-служба мерії.

Сьогодні фахівці КП «ЕЛУАШ» виконують ремонт внутрішньоквартального дорожнього покриття по вул. Історичній. Роботи ведуться середнім ремонтом. Асфальт замінюють у дворах будинків по вул. Оптимістична, 14 і Історична, 18. Загальна площа дороги, охопленої ремонтом – 1100 кв. м. Сьогодні хід виконання робіт проконтролював заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Юрій Кулак.

– Зараз в районі ведеться другий етап ремонтів доріг. Перший етап був проведений в травні, тоді ми відремонтували 5,5 тис кв.м. дорожнього покриття на 2,3 млн. грн. На другий етап, який ми почали в жовтні, з міського бюджету виділено 2,8 млн грн. На ці кошти заплановано виконати роботи на площі 8 тис кв. м., середнім ремонтом буде охоплено 9 внутрішньоквартальних доріг, – розповів Юрій Кулак.

Внутрішньоквартальна дорога по вул. Історичній – це третій об’єкт з дев’яти запланованих. На інших дорогах зараз проводяться підготовчі роботи. У дворах на вул. Історичній ремонт було розпочато 13 жовтня та до кінця поточного тижня фахівці КП «ЕЛУАШ» планують його завершити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: