circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Павло-Кічкасі ремонтують жіночу консультацію

25.02.2019, 12:00

text
Поділитися:

У Заводському районі ведуться масштабні роботи з капітального ремонту приміщень під жіночу консультацію Центральної клінічної лікарні №4. Частина будівлі вже функціонує, ведеться прийом пацієнток. Повністю об’єкт планується до здачі в першому півріччі 2019 року.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров провів виїзну нараду та проконтролював хід виконання робіт з капітального ремонту жіночої консультації Заводського району. Раніше консультація розташовувалася в будівлі районної лікарні. Тепер відведено окреме приміщення (за адресою вул. Вроцлавська, 11а), де пацієнткам буде комфортно проходити необхідне обстеження та лікування.

Реконструкцію розпочато з листопада 2017 року. Наразі виконані необхідні демонтажні роботи, замінені інженерні комунікації, оснащені і вже функціонують кабінети на другому поверсі будівлі. Підрядники впорядковують електромережі, триває ремонт приміщень на першому поверсі. Крім того, коригуванням проекту передбачено відремонтувати покрівлю будівлі, облаштувати пандуси.

– Продовжуємо реалізовувати програму покращення системи охорони здоров’я міста. Один з пріоритетів – материнство і дитинство. У Заводському районі виконується комплексний капремонт жіночої консультації, який буде закінчений в першому півріччі 2019 року. Також ми вже перевірили роботу медоснащення, придбаного наприкінці минулого року. Жіноче населення району складає близько 20 тисяч. Створюються необхідні умови, щоб в медустанові пацієнткам було комфортно, надавалася своєчасна кваліфікована допомога, – підкреслив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Варто зазначити, що для нової будівлі жіночої консультації були придбані 5 сучасних гінекологічних крісел. На ці цілі з бюджету міста було направлено близько 200 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: