circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Павло-Кічкасі відкрили «Розумний сквер»

04.10.2017, 10:10

text
Поділитися:

Сквер імені Олександра Бірюка – одне з улюблених місць відпочинку жителів Заводського району. Тут розташований ДК «Заводський», в якому регулярно проводяться різноманітні заходи, хлопчики й дівчатка займаються творчістю, також поблизу знаходиться гімназія, в сквер приходять провести вільний час батьки з дітьми, нагадує прес-служба мерії.

Тепер часу в сквері стане ще комфортніше. В рамках проекту одного з великих підприємств міста «Ми це місто», з ініціативи жителів району спільно з районною адміністрацією тут обладнана безкоштовна wi-fi зона, також облаштовано місце для підзарядки телефонів і інших гаджетів, інформаційний стенд для старшого покоління, на якому розміщуватиметься інформація про події та заходи району.

– Завдяки ініціативі жителів району в парку з’явилися нововведення, потрібні девайси. Райадміністрація стала одним з переможців проекту і сьогодні ми презентуємо результат спільної роботи городян, влади і підприємств міста. Тепер всі жителі району можуть користуватися зручною сучасною послугою абсолютно безкоштовно. Прохання до відвідувачів скверу зберегти ті нововведення, які були облаштовані для всіх жителів району. Крім того, було проведено нараду з правоохоронними структурами з питань охорони в тому числі зон відпочинку, – зазначив голова районної адміністрації запорізької міської ради по Заводському району Андрій Баєв.

Депутат міської ради, представник проекту «Ми це місто» Олександр Тищенко зазначив, що дана ідея – створення «Розумного скверу» – дійсно варто того, щоб її втілили в життя. Тепер молодь району ще більше буде зацікавлена проводити вільний час на вулиці, спілкуючись, обмінюючись інформацією, використовуючи свої гаджети. Надалі цікаві ідеї, які підуть тільки на користь для розвитку району, будуть тільки вітатися.

Також варто відзначити, що в травні поточного року за рахунок коштів міського бюджету були виконані роботи по ремонту і фарбування дитячого та спортивного майданчиків, розташованих на території скверу. Були наведені в порядок лавочки і урни, встановлений модульний туалет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: