circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На переїзді через Дніпрогес відновлено повноцінний рух транспорту

15.10.2019, 09:42

text
Поділитися:

14 жовтня голова облдержадміністрації Віталій Туринок перевірив виконання доручень Президента України Володимира Зеленського, що були надані під час робочої поїздки до Запоріжжя 18 липня 2019 року.

Зокрема, голова облдержадміністрації Віталій Туринок відвідав греблю Дніпровської ГЕС та ознайомився з планами будівництва мостових переходів через р. Дніпро.
У Запоріжжі після ремонту офіційно відкрили всі чотири смуги на дорозі через греблю ДніпроГЕС.

Ремонтні роботи на мостовому переїзді греблі проводилися протягом останніх двох місяців. На ремонт греблі було направлено близько 100 млн грн. На мостовому переїзді повністю замінили асфальтне покриття, виконані роботи по посиленню бетонних плит перекриття прогінних конструкцій 1932 року металевими листами, а також посилені балки близько деформаційного шва. Проте продовжена заборона щодо проїзду по греблі великовантажного транспорту. При цьому для міського транспорту, легкового, негабаритного транспорту гребля відкрита.
Як відзначив генеральний директор ПАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота, при такій організації руху гребля відпрацює два роки. За цей час необхідно побудувати першу чергу мостових переходів.

Далі буде проходити технічна експертиза греблі, по якій можна буде зробити наступний проєкт реконструкції. Ці дослідження ляжуть в основу тендерної документації через два роки. Мета наступного ремонту греблі – продовжити термін її експлуатації на 50 років.
У свою чергу Віталій Туринок заявив, що бере на себе зобов’язання зрушити з мертвої точки питання будівництва мостових переходів через Дніпро.

– Дніпровська ГЕС – це не лише гребля, це архітектурна пам’ятка, яку необхідно зберегти. Наразі для городян ніякої небезпеки немає, обмеження руху має лише великогабаритний транспорт. Через два роки на греблю чекає масштабна реконструкція. Я беру на себе зобов’язання зрушити з місця питання побудови мостових переходів через річку Дніпро та відновити Дніпровську ГЕС. На сьогодні проєкт будівництва мостових переходів через Дніпро коригується. Далі буде не менш важливий процес – вибір підрядної організації. За необхідності ми будемо залучати іноземних інвесторів, – відзначив Віталій Туринок.

Щоб не допускати руху великовантажного транспорту через греблю, патрульна поліція буде нести цілодобове чергування. Весь вантажний транспорт перенаправлено на мости Преображенського.

Сьогодні ж з представниками міської влади та правоохоронних органів голова облдержадміністрації обговорив питання щодо боротьби з незаконним обігом наркотиків, алкоголю та нафтопродуктів. Наразі посилюється співпраця правоохоронців та влади з волонтерами та громадськістю щодо незаконного обігу наркотиків, особливо – серед молоді, діяльності «наливаєк» та незаконних АЗС. Про всі випадки порушення закону правоохоронці просять повідомляти телефоном «102».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: