circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На підтримку фізкультури і спорту в Запоріжжі спрямують 86 млн гривень

21.12.2017, 10:40

text
Поділитися:

На розвиток фізичної культури і спорту в 2018 році планується виділити близько 86 млн. грн. Кошти спрямують на закупівлю інвентарю для міських ДЮСШ, підготовку і проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів, підтримку міського футбольного клубу «Металург».

У 2018 році на 30% планується збільшити фінансування галузі фізкультури і спорту. У програмі «Фізична культура і спорт на 2016-2018 рр.» закладено 1,5 млн. на придбання спортивного обладнання для міських ДЮСШ. Також порядку 5,6 млн грн. планується виділити на проведення навчально-тренувальних зборів і участь запорізьких спортсменів на змаганнях різного рівня. Крім того, в програмі передбачені кошти на забезпечення роботи КП «Міський футбольний клуб «Металург» і підтримку міської футбольної команди.

Істотні кошти також планується направити на міську «Програму фінансування заходів для сім’ї та молоді на 2018». Зокрема, на проведення різних міських заходів для сімей та молоді планується виділити 2,5 млн. грн. Близько 2,6 млн. грн. передбачені на матеріальну підтримку обдарованої молоді. У 2018 році міські стипендії отримають 613 осіб – молоді вчені, студенти та учні навчальних закладів Запоріжжя.

Також у місті у 2018 році планується створення молодіжного Хабу, який має стати центром молодіжного життя Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: