circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На півдні Запорізької області побудують нові вітряки

19.02.2021, 08:23

text
Поділитися:

Відбулася робоча зустріч голови Запорізької ОДА Олександра Старуха з ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» щодо реалізації проєкту будівництва вітрових електростанцій на території області. Представники компанії ознайомили очільника області з ходом робіт по зведенню ВЕС та виконаними соціальними зобов’язанням на територіях, де вона працюватиме.

2020 року збудовано першу чергу ВЕС потужністю 98 МВт (27 вітряків). Її офіційне відкриття заплановано на квітень 2021 року. Згідно інвестиційних зобов’язань, компанія за кожен введений в роботу кіловат потужності станції має інвестувати в розвиток громад, де вона знаходиться, близько однієї тисячі євро.

«Люди мають приймати участь у проєкті. Якщо вони не будуть розуміти свої вигоди, їм не будуть цікаві такі проєкти на їхній території. Інвестор має працювати прозоро, ефективно і за правилами. Будемо підтримувати такі проєкти. Чекаємо початку квітня, щоб станція офіційно запрацювала і на ваш рахунок прийшли перші гроші», – сказав під час спілкування з представниками ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» Олександр Старух.

Запорізька ВЕС, яку зводить «Юрокейп Юкрейн І», буде розміщена за межами населених пунктів на території Дівненської, Добровської, Дунаєвської, Гірсовської, Надеждинської, Мордвинівської, Новенської сільських рад в колишнього Приазовському та Мелітопольському районах області. На території зазначених шести сільських рад планується встановити до 167 вітряних турбін з лінією електропередач 330 кВ. ВЕС зможе забезпечити електроенергією близько 780 тисяч будинків і входитиме до п’ятірки найбільших діючих наземних вітроелектростанцій у Європі. До будівництва залучено 600 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: