circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Покрову на Хортиці відбудуться загальнодержавні святкові заходи

17.09.2021, 08:01

text
Поділитися:

Під головуванням очільника виконавчої влади області Олександра Старуха відбулася нарада щодо стану виконання графіку робіт з реконструкції об´єктів Національного заповідника «Хортиця» та підготовки до святкових заходів, що традиційно відбудуться на острові 14 жовтня. На цей день припадає одразу кілька загальнодержавних та місцевих свят: День захисника України; День святої Покрови Пречистої Борогодиці; день створення Української повстанської армії; День українського козацтва; День міста Запоріжжя; День визволення Запоріжжя від нацистських загарбників.

Обговорюючи готовність Національного заповідника до масових заходів 14 жовтня, Генеральний директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко запевнив учасників наради та голову обласної державної адміністрації, що новозбудовані об’єкти національного заповідника в рамках програми Президента «Велика реконструкція» остаточно будуть готові до відвідання гостями міста та запоріжцями до 10 жовтня.

В процесі обговорення можливих сценаріїв святкувань, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух висловив думку про необхідність скористатися історичною можливістю та вивести святкування 14 жовтня на Хортиці на державний рівень.

Шановні колеги, – звернувся до учасників зібрання Олександр Старух, – свята, що припадають на 14 жовтня, історично пов’язані із запорізьким козацтвом, Хортицею, Запоріжжям. Тому святкові заходи на Хортиці повинні набути свят державного рівня. Стати подією для всієї України і, відповідно, днем Хортиці і Запоріжжя в інформаційному просторі держави.
Очільник області висловив думку про те, що після масштабних реконструкцій значно зросла туристична привабливість Хортиці. І 14 жовтня є слушною нагодою продемонструвати нове обличчя Національного заповідника українській громаді.

– Пропоную цей рік зробити експериментальним у досягненні зазначеної цілі, – завершив думку керівник ОДА.
Учасники наради обговорили коло питань з розвитку туристичного потенціалу Хортиці та місця і ролі Національного заповідника, окреслили плани на майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: