circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На полігонах побутових відходів відбулись рейди рятувальників

08.09.2021, 13:58

text
Поділитися:

Пожежі на сміттєзвалищах належать до дуже складних, адже їхнє гасіння вимагає від пожежно-рятувальних підрозділів залучення значних зусиль, ресурсів і часу. Для їх виникнення достатньо найменшої необережності, а частіше за все вони спалахують саме тоді, коли триває пожежонебезпечний період. Основними причинами цих пожеж залишається людський фактор: нехтування правилами пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем, у тому числі й під час паління.

8 вересня рятувальники провели профілактичні рейди на території полігонів твердих побутових відходів. Метою заходу є запобігання виникненню пожеж на сміттєзвалищах, а також проведення заходів щодо протидії пожежам під час пожежонебезпечного періоду.

Фахівці ДСНС поспілкувалися із працівниками та відповідальними особами за стан пожежної безпеки, спільно оглянули місця твердих побутових відходів та під’їзди до них. Рятувальники вручили персоналу інформаційні листівки, з правилами пожежної безпеки, надали рекомендації відповідно до стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів.

Такі профілактичні заходи рятувальники проводять у всіх районах Запорізької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: