circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На потреби запорізьких правоохоронців в 2017 році спрямували 32 млн гривень

22.12.2017, 12:20

text
Поділитися:

Стан протидії злочинності було розглянуто під час засідання координаційної ради керівників правоохоронних органів області. У заході взяла участь перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Наразі одним із пріоритетних завдань обласної державної адміністрації є організація роботи з правоохоронними та контролюючими органами щодо протидії злочинності і профілактики вчинення кримінальних порушень на території регіону.

За словами прокурора Запорізької області Валерія Романова, на теперішній час є низка чинників, що суттєво впливає на стан злочинності в цілому в державі і Запорізькій області зокрема. Це статус області як «прикордонної», безпосередня близькість до території проведення антитерористичної операції; збільшення чисельності населення за рахунок вимушених переселенців; неналежна реалізація заходів щодо соціальної реабілітації осіб, звільнених із місць позбавлення волі; збільшення кількості нелегальної зброї на території регіону.

Проведений у 2017 році аналіз криміногенної обстановки на території області свідчить про те, що вжитими заходами ситуацію вдалося утримати під контролем, але за багатьма напрямками вона залишається складною.

Вперше за всі роки незалежності тільки у 2017 році відповідно до обласної профільної Програми були профінансовані правоохоронні структури на суму майже 32 мільйони гривень.

Половина цієї суми обласною владою була спрямована на потреби Головного управління Національної поліції в Запорізькій області – понад 16 мільйонів гривень.

Коштом обласного бюджету підрозділи Нацполіції були оснащені необхідною спеціальною технікою, бронежилетами, засобами індивідуального захисту. Придбано на 2 мільйони гривень засобів зв’язку та телекомунікаційного обладнання.

Понад 3 мільйони гривень було спрямовано на оснащення чергових частин комп’ютерною та офісною технікою. Оновлено автопарк підрозділів Нацполіції на 5 мільйонів.

Для потреб Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області було виділено понад 2 мільйони гривень, за рахунок яких придбано сучасну офісну техніку, меблі, зроблено ремонт адмінбудівлі.

Управління Служби безпеки України в Запорізькій області отримало з обласного бюджету 10 мільйонів гривень. Окрім придбання технічних засобів для проведення оперативно-розшукових заходів з’явилася можливість придбати службове житло – шість квартир для військовослужбовців Управління СБУ на 5 мільйонів гривень.

Патрульна поліція міста Запоріжжя отримала 3 мільйони гривень. Ці кошти були використані для проведення реконструкції адмінбудівлі та прилеглої території.

Крім цього, за обласною програмою була надана допомога на суму понад 2,3 мільйона гривень військовим частинам Національної гвардії України, які залучаються до виконання завдань із забезпечення публічної безпеки та порядку на території області.

– Завдяки підтримці з боку обласної влади вирішуються питання, які не знаходили вирішення вже довгі роки. Немає сумнівів, що виділене фінансування сприяло підвищенню ефективності роботи правоохоронних органів цього року. Але і в подальшому облдержадміністрація не буде залишатися осторонь вирішення питань матеріально-технічного забезпечення. Так, саме в ці дні розглядається питання стосовно виділення коштів із обласного бюджету для правоохоронних органів і в 2018 році. Наступного році, крім уже зазначених структур, планується передбачити фінансування заходів для Запорізького експертно-криміналістичного центру та прокуратури Запорізької області. З упевненістю можу заявити, що питання підтримки правоохоронців та забезпечення правопорядку для нас будуть пріоритетними, – підбила підсумки Елла Слепян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: