circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На проспекті Соборному демонтують громіздкі рекламні конструкції

17.07.2020, 13:52

text
Поділитися:

Зранку на проспекті Соборному, 192 працює спецтехніка та підрядники. Вони демонтують вивіски тамтешніх магазинів. В інспекції з благоустрою зазначають: реклама на фасадах будівель має відповідати “Коду міста”. До того ж, цей будинок має ще й історичну цінність. За словами начальника міської інспекції з благоустрою Віталія Лисенко, практично всі будівлі, які знаходяться вздовж проспекту Соборного, є архітектурними пам’ятками.

Рекламні конструкції власники повинні прибирати самі, проте, за словами представників інспекції, цим займається лише 30% підприємців. Інші не реагують ні на акти, ні на приписи. Тому місто виконує демонтаж самотужки. Власників про все попереджають заздалегідь.

За день на цьому будинку демонтують близько 10-ти конструкцій. У планах виконати аналогічні роботи на Соборному, 177 та 179. Після демонтажу усі конструкції зберігаються на території одного з комунальних підприємств. Власники можуть забрати вивіски у будь-який час, заплативши за демонтаж, транспортування та зберігання реклами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: