circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На проведення фестивалю «Khortytsia Freedom» витратять 2,5 млн гривень

19.12.2019, 12:30

text
Поділитися:

Серед важливих проєктів, які підтримали народні обранці – внесення змін до міської програми «Культура Запоріжжя на 2019-2021 роки». Затверджені витрати бюджету за цим напрямком на наступний рік склали майже 40 млн грн.

Передбачили зокрема придбання музичних інструментів – 2 млн грн – та проведення капітального ремонту приміщень дитячих мистецьких шкіл.

Також виділені кошти підуть на підтримку міських бібліотек, палаців культури, театрів, кіноконцертного залу ім. Довженка та історико-культурного комплексу «Запорізький Дуб».

Депутати підтримали й проведення масштабних фестивалів у місті Запоріжжі. На організацію зокрема вже відомого «Khortytsia Freedom» спрямували 2,5 млн грн. Загалом на реалізацію міської програми розвитку туризму наступного року виділили майже 7 млн грн.

Не оминули увагою й питання охорони пам’яток. У 2020 році відзначатиметься ювілейна дата – 250-та річниця утворення міста Запоріжжя. У зв’язку з цим, а також з виявленням цьогоріч у жовтні залишків Олександрівської фортеці, за дорученням міського голови Володимира Буряка археологічні дослідження цих оборонних споруд будуть продовжені, а знахідки – музеєфіковані. Орієнтовне фінансування зазначених заходів – 598 тис. грн.

Загалом фінансування галузевої програми охорони пам’яток міста наступного року складе майже 2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: