circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На ремонт водогону у Розівці додатково спрямують 1 млн гривень

23.09.2021, 11:36

text
Поділитися:

Вчора під головуванням Міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова відбулося засідання комісії з питань оцінки та відбору проєктів, які реалізовуються за кошти державного Фонду регіонального розвитку.

На зум-зв´язку Запорізьку облдержадміністрацію представляв заступник голови ОДА Едуард Брутман, який презентував комісії скориговані проєкти, що реалізуються в Запорізькій області. Так, відповідно до інформації, що була доведена комісії, обсяг коштів ДФРР для області становить 144,4 млн грн. Станом на 22 вересня касові видатки складають 51,8 млн грн ( 36% від річного плану).

Едуард Брутман зазначив, що 8 та 20 вересня в Запорізькій облдержадміністрації відбулися засідання регіональної комісії, де було запропоновано здійснити перерозподіл коштів Фонду між раніше затвердженими проєктами, а саме: зменшити на 1 мільйон 411 тисяч гривень видатки по проєкту реконструкції спортивного майданчику гімназії №8 м. Запоріжжя. Вивільнені кошти планується спрямувати на реалізацію проєкту з капітального ремонту системи водопостачання в смт Розівка в обсязі 1 мільйон грн. Роботи на об’єкті перебувають в активній фазі, а будівельна готовність становить 50%. Співфінансування з обласного бюджету складає 10%. А також збільшити витрати по проєкту з капітального ремонту дитячого садочку «Ластівка» у м. Мелітополь.

Пропозиції від облдержадміністрації підтримані державною комісією та погоджені без зауважень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: