circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На ремонт запорізьких доріг спрямують 200 млн гривень

13.03.2019, 13:34

text
Поділитися:

Уряд затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, загальний обсяг фінансування автомобільних доріг державного значення, балансоутримувачем яких є Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, становить 233 800 тис. грн.

Зокрема, перелік передбачає проведення таких робіт:

з будівництва та реконструкції автомобільних доріг державного значення області на суму 29 111,7 тис. грн., у тому числі проектно-вишукувальні роботи майбутніх років – 4 111,7 тис. грн.;
з капітального ремонту на суму 7 721,8 тис. грн., у т.ч. проектно-вишукувальні роботи майбутніх років – 4 701,8 тис. грн.;
з поточного середнього ремонту на суму 196 966,5 тис. грн.
Серед об’єктів будівництва та реконструкції автомобільних доріг до переліку включено будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі (автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь (під’їзд до о. Хортиця (автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжі).

До об’єктів капітального ремонту автомобільних доріг віднесено М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта (мостовий перехід через р. Суха Балка).

Поточний середній ремонт передбачено на автодорозі Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: