circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На ремонти та благоустрій шкіл Запоріжжя виділено додаткові кошти

28.03.2019, 09:33

text
Поділитися:

Депутати Запорізької міськради збільшили фінансування за програмою «Освіта на 2019-2021 роки». Запропоновані зміни передбачають виділити додаткові кошти у розмірі 19,8 млн грн за рахунок субвенції з державного бюджету. Вони будуть спрямовані на капітальні ремонти освітніх закладів та придбання обладнання та меблів. Зокрема 12 млн 733 тис. грн планується витратити на капітальний ремонт приміщень будівлі Запорізької школи № 53. 5,7 млн грн будуть спрямовані на благоустрій території та заміну даху колегіуму «Мала гуманітарна академія».

Також планується виділити додаткове фінансування у сумі 1,3 млн грн на придбання меблів та обладнання, заміну вікон, поточні ремонти закладів освіти.

Крім того, на сесії міської ради було запропоновано перерозподілити кошти за окремими позиціями. Так, 4,2 млн грн в рамках освітньої програми буде переспрямовано на проведення капітальних ремонтів і ще 579 тис. грн – на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для інклюзивно-ресурсних центрів. Депутати підтримали запропоновані зміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: