circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На ремонти та оснащення запорізьких шкіл и дитсадків виділили 13 млн гривень

13.09.2021, 09:58

text
Поділитися:

Депутати Запорізької міської ради проголосували за збільшення видатків на реалізацію програми «Освіта на 2019-2021 роки» на загальну суму у розмірі майже 13 мільйонів гривень.

Майже 800 тисяч гривень були віднайдені для виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення ремонтних робіт у 11-й гімназії. Нагадаємо, під час сильних злив у навчальному закладі сталася аварійна ситуація, яка призвела до затоплення підвалу та частини першого поверху гімназії. Міський голова Володимир Буряк під час виїзної наради дав завдання профільному департаменту у найкоротші строки провести ремонтні роботи та роботи з благоустрою території.

Ще 859 тисяч гривень будуть направлені на технічне переоснащення ДНЗ № 228 та ДНЗ № 232. Також додаткові кошти передбачені для завершення подібних робіт у ДНЗ № 167, № 272, № 273, а також у ЗНВК № 13.

1,9 млн гривень спрямують на придбання обладнання та засобів корекції для дітей з особливими освітніми потребами. Півтора мільйони передбачать для завершення будівельних робіт з будівництва газової котельні для теплозабезпечення Запорізького навчальновиховного комплексу № 42. Ще 2, 6 млн гривень – на придбання ноутбуків педагогам для організації дистанційного навчання в умовах пандемії коронавірусу.

Більше 8 мільйонів гривень державної субвенції підуть на реконструкцію спортивного майданчика у Запорізькому академічному ліцеї (2,2 млн), реконструкцію елементів благоустрою комплексу спортивних майданчиків Запорізького НВОК № 110 ( 5 млн) та на будівництво огорожі навколо 55-ї школи ( 1 млн грн).

Майже на 1,3 млн гривень збільшиться фінансування програми «Оздоровлення та відпочинок на 2019-2021 роки». Також на 1,2 млн зростуть видатки на забезпечення роботи пришкільних таборів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: