circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На сесії міськради обговорили напрямки розвитку міста

30.05.2019, 18:06

text
Поділитися:

У Запоріжжя зявиться сучасний ангіограф. Гроші на рентген-апарат для судин виділили на 40-й сесії міськради — це понад 20 мільйонів гривень. Крім того, депутати ухвалили рішення про дозволи на закупівлю у лізинг техніки для місцевих КП та затвердили інвестпрограму для “Вельтума”.

До порядку денного 40-ї сесії міськради увійшли близько 60 питань. У ході засідання депутати підтримали рішення про здійснення так званого місцевого запозичення. Воно дозволить отримати кредит на термомодернізацію бюджетних установ. Мова йде про понад півсотні закладів освіти та 7 лікарень.

Чільне місце на сесії депутати відвели комунальній сфері. Зокрема, підтримали інвестпрограму компанії “Вельтум-Запоріжжя”. Вона стосується теми твердих побутових відходів. Відповідно до документу установа має закупити нові євроконтейнери для сміття, привести у належний стан полігон для зберігання відходів та забезпечити дотримання технології їхнього захоронення. На це передбачено майже 15 мільйонів гривень власних коштів підприємства.

Також до порядку денного увійшли питання, присвячені оновленню технічної бази комунальних підприємств. Зокрема, депутати ухвалили проект рішення про надання дозволів на придбання у лізинг техніки для “Тепломереж” та “Водоканалу”. Вона, зазначають у КП, необхідна для забезпечення стабільної та ефективної роботи. У центрі уваги депутатів опинилося і харчування дітей у садках. Зокрема, обговорили ситуацію щодо недопостачання продуктів до одного з таких закладів. Міські обранці запропонували створити робочу групу. Її учасники мають сформувати пропозиції щодо меню для дошкільнят та оформлення страв.

Також депутати внесли зміни до освітньої програми. А саме — майже на 7 мільйонів гривень збільшили видатки на розвиток дошкільної, середньої та професійно-технічної освіти. Кошти спрямують на ремонти та реконструкції будівель, закупівлю лічильників теплової енергії та облаштування зон відпочинку на пришкільних ділянках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: