circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На телеканалі “Z” стартує новий проект

06.03.2020, 21:10

text
Поділитися:

Моєму місту — 250” – назва ще одного проекту, який з 10 березня стартує на телеканалі “Z”. В ефірі телеканалу звучатимуть вірші, які читатимуть відомі запоріжці — медійники та актори. Поезія присвячена рідному місту.

Акторка Анна Акішина полишила свої буденні справи, аби взяти участь у проекті. Адже дуже любить Запоріжжя. Тому ідея з читання поезії зацікавила. Дівчина виконає вірш Григорія Лютого “Запоріжжя моє”. Ділиться: особливих секретів запам’ятовування не має. Головне – читати від душі та розповідати, ніби про себе.

Заслужений артист України, артист Запорізького академічного театру молоді Юрій Драненко розповідає – і сам пише вірші. Щоправда, поезії про Запоріжжя рідною мовою у творчому доробку ще не має. Але прагне цього. Для глядачів виконає вірш Валентина Терлецького “Жовтень”, адже його улюблена пора року – осінь.

Нинішній рік для Запоріжжя ювілейний. Восени рідному місту виповнюється 250. Тому ідея пригадати вірші, написані запоріжцями про свій край , була не випадковою. Продюсер проекту # моєму_ місту_ 250 Юрій Юрченко розповідає : співавтором такої задумки є також продюсер колективу “Фарфор” Олександр Котенко. І ось незабаром ідея буде втілена в життя.

Виконавці поезій намагаються вкласти душу у вірш, який читають. Кажуть, прониклись обраною поезією до глибини серця. Вірші звучатимуть не лише в ефірі телеканалу “Z”. Послухати їх можна буде і на сторінці телеканалу в YouTube.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: