circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На трасі Харків – Сімферополь ремонтують міст через Великий Утлюк

05.08.2020, 13:49

text
Поділитися:

Залізобетонний автодорожній міст через р. Великий Утлюг, розташований на автодорозі міжнародного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта км 445+832, було побудовано ще у 1949 році, а у 1974 році було проведено реконструкцію.

В межах проведеного комплексного обстеження зроблено висновок, що мостовий перехід знаходиться в аварійному стані та потребує негайного капітального ремонту.

Так, в результаті проведення конкурсних торгів на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 445+832 (через р. Великий Утлюг) переможцем визначено «ТОВ «Мостобудівельний загін №112».

Вартість робіт складає 60 999, 0 тис. грн. У Службі автомобільних доріг у Запорізькій області зазначають, усі роботи фінансуються із державного бюджету.

Існуючий мостовий перехід складається з верхового та низового мостів. Капітальний ремонт зазначеного мосту передбачено виконувати шляхом розбирання та будівництва верхового мосту за новою конструктивною схемою з дотриманням відповідних сучасних навантажень та габариту.

Підготовчі роботи розпочались ще 22 липня. На сьогодні тривають роботи з забивання паль для подальшого влаштування опор мосту та виготовлення збірних залізобетонних конструкцій мосту.

Робочим проєктом з капітального ремонту передбачено будівництво нового верхового автодорожнього мосту за розрахунковою схемою 5х12 метрів з розташуванням опор співвісно з опорами існуючого низового мосту; та перевлаштування ділянок сполучення нового мосту з автодорожніми підходами.

Підрядна організація зобов’язується виконати всі роботи до кінця 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: