circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На трасі «Харків-Сімферополь» у Комунарському районі зруйнувалася система водовідведення

30.10.2019, 12:29

text
Поділитися:

Під час виїзної наради методи роботи з проблемною ділянкою обговорювали представники Комунарської районної адміністрації, департаменту інфраструктури та благоустрою, КП «Управління капітального будівництва» та КП «ЕЛУАШ».

Система водовідведення було створена під час будівництва самої дороги, траси Харків – Сімферополь – Ялта – Алушта. Багаторічна експлуатація системи на смузі руху в напрямку Харкова призвела до засмічення та руйнування залізобетонного жолоба, у зв’язку з чим почався частковий обвал земельного полотна.

Наразі об’єкт свого призначення з водовідведення талих та дощових вод не виконує. У 2018 році підрядною організацією було виготовлено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію системи зливової каналізації. У 2019 році завершується коригування проєкту.

Протягом цього часу Комунарська районна адміністрація вживає тимчасові заходи, а саме: місце провалу огороджене залізобетонними плитами та неодноразово засипалося ґрунтом. Вказане місце регулярно підтоплюється під час опадів, що створює незручності учасникам дорожнього руху. З цього приводу районна адміністрація ініціювала виїзну нараду з залученням представників департаменту інфраструктури та благоустрою, КП «Управління капітального будівництва» та КП «ЕЛУАШ», на якій було визначено заходи щодо ліквідації провалу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: