circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На трасі Запоріжжя-Дніпро триває ремонт

11.12.2017, 11:32

text
Поділитися:

У дні, коли дозволяють погодні умови, автодорожники продовжують проводити комплекс дорожніх робіт. Так, на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 573+089 – км 667+089 триває поточний середній ремонт. Наближаються до завершення роботи з регенерації нижніх шарів основи покриття методом холодного ресайклінгу, які здійснюються перед укладанням асфальтобетонної суміші. Спецтехніка знімає пошкоджені частини дорожнього покриття, проводиться механічна переробка та заміна старого покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, за минулому тижні цим методом уже виконано роботи на 149 000 кв. м загальною протяжністю 14,6 км. Також тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, укладено 34 000 кв. м загальною протяжністю 4 км.

Ремонтні роботи виконує ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».

Нагадуємо, у зв’язку з проведенням робіт на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль – Маріуполь на ділянці км603+939 – км610+039 залишається перекритим рух.

На другому об’єкті з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 Бориспіль -Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193 роботи продовжує підрядне підприємством ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ”.

На сьогодні вже на 100 % виконано роботи з поточного середнього ремонту загальною протяжністю 8,2 км та відкрито рух по правому проїзду на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку до м. Запоріжжя.

Наразі тривають роботи по лівому проїзду автодороги, зокрема фрезерування асфальтобетонного покриття виконано на площі 64 000 кв. м загальною протяжністю 7,5 км, укладено 65 000 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетону.

Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: