circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Великому Лузі відновлять госпіталь для ветеранів

16.02.2021, 08:45

text
Поділитися:

Голова Запорізької ОДА провів виїзну нараду з питань поновлення повноцінної роботи госпіталю для ветеранів на Великому Лузі. До наради долучилися радник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов, представники профільних департаментів, волонтерського центру «Солдатський привал» та обласного відділу Міністерства у справах ветеранів України.

Учасники наради разом з головним лікарем Тетяною Ярмощук оглянули приміщення госпіталю. Наразі установа має кабінет фізіотерапії, кабінет масажу, кабінет УЗД, кабінет психолога, палату інтенсивної терапії тощо. В цілому, госпіталь розрахований на 90 ліжко-місць. Для надання послуг з психологічної реабілітації установа має отримати ліцензію, над чим зараз працює керівництво закладу.

Ознайомившись із медичною установою, голова облдержадміністрації Олександр Старух наголосив на тому, що госпіталь для ветеранів на Великому Лузі має обов’язково працювати. Водночас, очільник регіону підняв питання про створення концепції регіонального центру медичної та психологічної реабілітації захисників України та членів їх сімей спільно з Міністерством у справах ветеранів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: