circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На вул. Сергія Синенка реконструюють водогін

07.06.2019, 10:54

text
Поділитися:

У Дніпровському районі міста по вулиці С. Синенка завершується заміна старого трубопроводу. Він є крупним вузловим каналом, який з’єднує Дніпровський та Хортицький райони і постачає питну воду майже 150 тис. мешканців. Довгий час трубопровід знаходився в аварійному стані.

Водовід проходить по внутрішньоквартальній дорозі по вул. Сергія Синенка, знаходиться в експлуатації з 1971 року. За словами фахівців, його амортизаційне зношування складає майже 99%, тому об’єкт потребував негайної реконструкції.

– Міський голова разом з “Водоканалом” прийняли рішення взяти цей проєкт і виконати роботи в повному обсязі. Ми включили об’єкт в інвестпрограму підприємства, і за свої обігові кошти зараз виконуємо роботи. Під час робіт ми не створюємо незручностей людям – за допомогою старих труб продовжуємо подавати холодну воду. А коли закінчимо установку нового водоводу, зробимо нічне перемикання, – розповів генеральний директор КП «Водоканал» Олексій Нікіфоров.

Вартість заміни труб – близько 10 млн грн. Проєктом передбачається заміна існуючого стального водопроводу довжиною 527 м.п. на поліітеленові водопровідні труби та заміна труб підключення будинків довжиною 85,5 м.п. Гарантія на новий водовід – 50 років.

Роботи знаходяться на фінальній стадії, фахівці планують повністю завершити їх протягом місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: