circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На XXIV сесії міськради прийняли бюджет Запоріжжя на 2018 рік

21.12.2017, 18:07

video text
Поділитися:

Зранку перед міською радою зібралися десятки запоріжців. Вимагали збільшити фінансування на ремонт будинків ОСББ на наступний рік.

Через деякий час люди збираються у сесійній залі. Кажуть, будуть стояти поки їхні вимоги не почують. Сесія затягується на годину. Весь цей час депутати радяться в кулуарах. Після – кажуть, що дійшли спільної згоди.

І хоч на погоджувальній раді депутати, нібито, дійшли згоди щодо проекту-рішення, але в залі все одно виникли дискусії. У кожної фракції – своя думка з цього приводу. Деякі депутати пропонували виділити гроші на ремонти будинків ОСББ за рахунок інших програм.

Міський голова Володимир Буряк заявив, вирішувати проблеми житлового фонду треба. Але не ділити його на комунальний і ОСББ.

Через години обговорень депутати все ж таки дійшли згоди. Тепер 100 мільйонів піде на капремонти ОСББ, 232 мільйони – на аварійні будинки, ще 50 мільйонів – на співфінансування ремонтів будинків. Проект депутати підтримали.

Також на сесії депутати виділили кошти на розвиток аеропорту в наступному році. На це виділили 350 мільйонів гривень. Кошти підуть на будівництво нового терміналу. Роботи там вже почалися.

Проголосували депутати і за виділення коштів на придбання нових великих автобусів. Їх купуватимуть у лізинг.

Також депутати проголосували за карту запоріжця. На якій будуть персональні данні. Згодом нею можна буде платити за проїзд та комунальні послуги. Потім депутати перейшли до найголовнішого питання — бюджету на наступний рік.

Головний фінансовий документ прийняли одноголосно. Бюджет у наступному році буде з дефіцитом у понад мільярд гривень. Але це не свідчить про те, що місто припинить розвиток, заявив мер.

Сесія завершилась у 23:30. За цей час депутати розглянули близько сотні питань. Затвердили стратегію розвитку міста до 2028 року. Прийняли програму зайнятості населення. Виділили кошти на стерилізацію безпритульних тварин. Та створили спеціальний центр диспетчеризації для громадського транспорту.

Костянтин Андреєв, Карина Рибачонок, Володимир Кіт

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: