circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі 1% бюджетників відправили у відпустки за власний рахунок

07.05.2020, 13:43

text
Поділитися:

В умовах карантину зайнятість населення є однією з найважливіших проблем, від розв’язання якої залежить соціальна стабільність у суспільстві. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації провів моніторинг стану справ в організаціях та установах бюджетної сфери.

Так, за інформацією райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, на кінець квітня з 56,8 тисяч працівників бюджетної сфери, що потрапили в коло моніторингу, 20,5 тисяч осіб або 36,1% виконували роботу дистанційно. Ще 5,3 тисячі осіб або 9,3% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, а 3,1 тисячі осіб отримували оплату за час простою відповідно до ст. 113 КЗпПУ. І лише 700 осіб (1,2%) знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

У галузевому розрізі ситуація виглядала наступним чином. У сфері освіти серед 36,6 тисячі працівників: 49,4% виконували роботу дистанційно, 9,9% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 7,1% отримували оплату за час простою відповідно до ст. 113 КЗпПУ та 0,6% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

Серед 10 тисяч працівників сфери охорони здоров’я: 0,2% виконували роботу дистанційно, 6% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 2% отримували оплату за час простою відповідно до ст. 113 КЗпПУ та 2,6% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

У сфері культури, спорту, розваг та відпочинку із 4,5 тисячі працівників: 43,8% виконували роботу дистанційно, 9,8% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 6,9% отримували оплату за час простою відповідно до ст. 113 КЗпПУ та 2,8% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

В органах місцевого самоврядування із 5,7 тисячі осіб: 7,4% виконували роботу дистанційно, 10,8% перебували у щорічних оплачуваних відпустках, 0,9% отримували оплату за час простою відповідно до ст. 113 КЗпПУ та 0,8% знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: