circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі 10 закладів відпочинку працювали із порушенням санітарних норм

16.07.2020, 14:00

text
Поділитися:

Про хід оздоровчої кампанії у поточному році у Запорізькій області йшла мова під час брифінгу начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктора Шершнєва.

Посадовець повідомив, спеціалістами Держпродспоживслужби в складі робочих груп перевірено 232 заклади оздоровлення та відпочинку для дорослих, з них 10 не були готові до функціонування через порушення санітарних норм та правил.

– Було проведено 326 досліджень води питної, 256 проб води відкритих водойм (морська) на бактеріологічні та санітарно-хімічні показники, 128 проб піску. Відхилень не зареєстровано. До того, було здійснено 303 перевірки дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог на узбережжі Азовського моря. За результатами перевірок надано 137 пропозицій керівникам закладів, направлено 48 узагальнених інформацій до органів влади. Про виявлені порушення поінформована Національна поліція в 39 випадках, складено 113 протоколів, – розповів Віктор Шершнєв.

Окрім цього, в області тривало санітарно-епідеміологічне розслідування на базі відпочинку «Дніпровські зорі». Нагадаємо, на базі відпочинку було зафіксовано масове отруєння людей, серед них були і діти.

– В ході розслідування встановлено, що база відпочинку в цей сезон комісійно не обстежувалась, відповідних документів органами влади та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Запорізькій області не надавались. Проведено лабораторні дослідження змивів з об’єктів зовнішнього середовища, готових страв та води питної, в результаті яких встановлена невідповідність за фізико-хімічними, органолептичними та бактеріологічними показниками. Вже складено протокол на керівника закладу за порушення санітарних норм за ст.42 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Надано припис щодо усунення порушень. На сьогодні база відпочинку не функціонує. Враховуючи ситуацію, що склалася на базі відпочинку «Дніпровські зорі», організовано виїзд спеціалістів у Кирилівку для перевірки дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів, – зазначив посадовець.

За словами Віктора Шершнєва, встановлено порушення та складено 47 протоколів на керівників закладів оздоровлення та відпочинку, торгівлі та громадського харчування.

До того, відпрацьовано оздоровчу зону у Бердянську та Кирилівці. Разом із Національною поліцією перевірено 53 суб’єкти господарювання, при цьому майже на кожному об’єкті були виявлені порушення виконання та дотримання протиепідемічних заходів. Складено 51 протокол.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: