circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі 37 тис. дітей виплатили борги з аліментів

21.12.2018, 14:15

text
Поділитися:

На черговому засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів підбито підсумки роботи на завершення року.

Начальник Головного територіального управління юстиції Сергій Васильцов відзначив позитивні результати виконання доручень Міністерства юстиції України та роботи виконавчих груп з виконання документів щодо стягнення заборгованості з аліментів.

За станом на 13.12.2018 року органами державної виконавчої служби Запорізької області стягнуто понад 316 000 грн. на користь 37375 дітей. За 17 виконавчими документами з боржників на користь стягувачів додатково стягнуто штрафи у розмірі 50% суми накопиченої заборгованості, що склала майже пів мільйона гривень.

Відповідно до Кодексу про адміністративні правопорушення України відносно боржників було складено 2791 протокол про вчинення адміністративного правопорушення.

На цей час на виконанні перебуває 27072 виконавчих документи про стягнення аліментів, щодо 11145 з них існує заборгованість понад три місяці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: