circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі 44% будівель доступні для осіб з інвалідністю

31.03.2021, 10:11

text
Поділитися:

Заходи з реалізації проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору обговорили учасники засідання колегії облдержадміністрації, яке провів очільник області Олександр Старух.

Як доповів начальник Управління містобудування та архітектури Олександр Билим, з 1 квітня 2019 року в Україні почали діяти нові будівельні норми «Інклюзивність будівель і споруд». Облдержадміністрацією постійно здійснюються заходи щодо забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів або установ та житлових будинків. На цей час облаштовано пандусами 44% будівель та приміщень та 44% мають безперешкодний доступ.

Про заходи з освітньої безбар’єрності в області розповів в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Із 521 закладу середньої освіти 376 облаштовано пандусами, 6 – підіймальними платформами на вході. Крім того, 101 школа має контрастні обмежувальні смуги на сходах. Спеціальні туалетні кімнати облаштовано в 47 закладах середньої освіти, а у 12 школах є універсальні сходові гусеничні підйомники.

Із загальної кількості закладів загальної середньої освіти 123 заклади області ще не забезпечені пристосуваннями на вході для підйому осіб з інвалідністю. Найбільше – у Запоріжжі, Бердянську та Розівці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: