circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі 70% ліжок для хворих на коронавірус забезпечено киснем

10.12.2020, 10:20

text
Поділитися:

За підсумками роботи облдержадміністрації у листопаді 3400 (77%) працівників закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації осіб, хворих на COVID-19, і 1100 медичних працівників первинної ланки, добровільно застраховані на випадок інфікування коронавірусом.

Також протягом місяця проводилася робота зі збільшення кількості ліжок для пацієнтів з коронавірусом, забезпечення їх киснем. Сьогодні для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 в області розгорнуто 2141 ліжко. З них 1505 ліжок (70,3%) забезпечено киснем, у тому числі 926 точок кисневих виводів з підведеним централізованим постачанням (+391 за місяць). Загалом за листопад забезпеченість киснем збільшилась на 794 ліжка.

Додатково Запорізька область отримала 300 кисневих концентраторів, які було розподілено на 14 закладів охорони здоров’я.

За рахунок державної субвенції та коштів міського бюджету в закладах охорони здоров’я м.Запоріжжя придбано 226 кисневих концентраторів і проведено 343 кисневих виводи з підведеним централізованим постачанням.

Окремо коштом субвенції в Оріхівській багатопрофільній лікарні створено 24 точки централізованого постачання кисню. Забезпеченість ліжок киснем – понад 97%. В Багатопрофільній лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги міста Мелітополь забезпеченість ліжок киснем складає 100%.

Тривають будівельні та монтажні роботи в КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня». Комбінат «Запоріжсталь» взяв на себе зобов’язання забезпечити киснем всі 170 ліжок, виділених під ковід у медзакладі. Для області це надважливий проєкт соціально-відповідального бізнесу, тому департамент охорони здоров’я пильно контролює хід виконання робіт. Крім того, за рахунок обласного бюджету Обласна інфекційна клінічна лікарня придбала апарат штучної вентиляції легень Hamilton C6 вартістю 2,075 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: