circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі активізують набір контрактників

17.11.2017, 09:32

text
Поділитися:

Військові комісаріати області продовжують роботу з відбору кандидатів на військову службу за контрактом та в рамках призовної кампанії на строкову військову службу. Про виконання планових показників на територіях йшла мова на обласній селекторній нараді, яку провела заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За даними обласного військового комісаріату, на ХІІІ цикл, який припадає на листопад, Запорізькій області доведено завдання відібрати 140 кандидатів на військову службу за контрактом. За станом на 14 листопада відібрано 93 особи, що становить 66,4%. При цьому звертає на себе увагу кратна диспропорція у виконанні планових показників різними територіями. Так, Чернігівський район виконав завдання на 200%, Більмацький, Приморський, Токмацький – на 150%, Пологівський – 133,3%, Оріхівський – 125%, Вільнянський, Заводський район м Запоріжжя, Розівський, Гуляйпільський, Михайлівський райони та м. Токмак – по 100%. Тоді як м. Мелітополь, Комунарський, Хортицький та Шевченківський райони м. Запоріжжя, Кам’янсько-Дніпровський район не дотягують навіть до половини планового показника. Такий розрив у показниках свідчить про недостатній рівень інформаційно-роз’яснювальної роботи та низький рівень взаємодії військкоматів з місцевими органами влади на відповідних територіях. Зінаїда Бойко закликала керівників цих територій використати час, що залишився до кінця місяця, на активізацію роботи, та досягти безумовного виконання завдання.

У рамках осінньої призовної кампанії на строкову службу із Запорізької області має бути відправлено 584 юнаки. Наразі сформовано команди загальною чисельністю 497 осіб, що становить 85,1% від завдання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: