circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі активізують працевлаштування безробітних на селі

20.11.2018, 12:39

text
Поділитися:

Для безробітних, які проживають у містах, значно поліпшується пошук роботи у зв’язку з наявністю більшої кількості підприємств та організацій і відповідно і вакансій. Це підтверджують статистичні дані обласного центру зайнятості.

Фактично 32% безробітних у Запорізькій області є жителями сільської місцевості. Упродовж січня-жовтня поточного року соціальними послугами служби зайнятості в Запорізькій області скористалися 17,7 тис. безробітних, які проживають у сільській місцевості. За цей період службою зайнятості працевлаштовано 7,2 тис. безробітних – жителів сільської місцевості; 6,2 тисячі громадян взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру; 1,2 тисячі пройшли професійне навчання за направленням державної служби зайнятості.

За десять місяців поточного року 28 осіб, які проживають у сільській місцевості, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Основними напрямками діяльності цих людей стала сфера сільського господарства, надання побутових послуг населенню, вантажного перевезення, торгівля.

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів обласна служба зайнятості долучилася до системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби людей у сфері соціального захисту на території об’єднаних територіальних громад.

Центрами зайнятості укладено угоди про співпрацю з об’єднаними громадами області. Наразі фахівці служби проводять виїзні заходи на території ОТГ, у ході яких надають консультаційні послуги щодо можливості реєстрації, навчання, підвищення кваліфікації, тимчасової зайнятості, реєстрації через інтернет-ресурси, можливостей відкриття власної справи та інших послуг, що надаються службою зайнятості. Громадяни також мають можливість ознайомитися з актуальними вакансіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: