circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі активізують працевлаштування осіб з інвалідністю

03.12.2018, 11:47

text
Поділитися:

В області триває Декада зайнятості для людей з інвалідністю з метою забезпечення їм рівного доступу до отримання інформаційно-консультаційних, профорієнтаційних заходів, освіти, працевлаштування.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, кожній людині з інвалідністю, яка звертається за допомогою до фахівців центру, забезпечується надання адресної допомоги у працевлаштуванні, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, їх потреби та реальні можливості, а також попит на робочу силу.

На обліку в центрах зайнятості області з початку року перебували 2392 безробітних осіб з інвалідністю. Протягом січня-жовтня 2018 року в базі даних служби зайнятості налічувалось більше 700 вакансій для інвалідів. За цей період працевлаштовано за сприяння служби зайнятості 570 осіб з інвалідністю; отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності двоє; проходили професійне навчання 79 інвалідів; працевлаштовано на оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру 226 безробітних осіб з інвалідністю.

Фахівці служби зайнятості області завжди нададуть безробітним будь-якої категорії всі можливі послуги безкоштовно кваліфіковано. Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: