circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі активно шукатимуть роботу для інвалідів

28.11.2017, 13:29

text
Поділитися:

У Запорізькій області триває декада зайнятості людей з інвалідністю, приурочена до Міжнародного дня інвалідів, який відзначається 3 грудня. Це день підбиття підсумків того, що було зроблено для цієї категорії громадян, аналізу фактичного положення людей з особливими потребами в суспільстві та визначення планів по поліпшенню їх життєвого рівня, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю ОДА.

Одним із найважливіших питань є забезпечення гідної зайнятості інвалідів. Адже на шляху працевлаштування перед людьми з обмеженими фізичними можливостями постає багато перешкод, у тому числі психологічних, які пов’язані зі ставленням суспільства до особливого статусу інвалідів.

У рамках декади фахівці служби зайнятості проводять групові заходи для інвалідів, у тому числі учасників антитерористичної операції, щодо підвищення мотивації до працевлаштування, набуття впевненості у своїх силах. Семінари для людей з інвалідністю, тренінги з техніки пошуку роботи, ярмарки вакансій – усі ці заходи допомагають зорієнтуватися на ринку праці, якомога швидше адаптуватися інвалідам до соціуму та знайти роботу, яка відповідатиме їх потребам.

Кожній особі з інвалідністю забезпечується надання адресної допомоги щодо сприяння працевлаштуванню, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, а також попит підприємств, установ та організацій області на робочу силу.

З початку року до Запорізької обласної служби зайнятості звернулися 2374 інваліди. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 590 осіб з інвалідністю. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 288 інвалідів. Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали вісім безробітних інвалідів.

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання пройшли 178 безробітних із числа інвалідів, 161 особу працевлаштовано після проходження навчання.

Зазначимо, що зручний пошук роботи у місті можливий за допомогою сайту Jooble .

Інформацію розміщено на правах реклами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: