circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі активно будуватимуть басейни та водоводи

19.11.2019, 12:45

text
Поділитися:

Робоча нарада з представниками будівельних компаній області з обговорення актуальних питань галузі відбулася під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Федорова та заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Тарасенка.

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров повідомив, що на наступний рік обрано кілька пріоритетних об’єктів. Найважливішим напрямком є будівництво водогонів. Також буде приділено увагу завершенню вже розпочатих об’єктів, зокрема у галузях освіти та медицини.

− Після зміни керівництва області була проведена інвентаризація і ми побачили, що 90% об’єктів у регіоні, на жаль, живуть процесом, а не результатом. Ми бачимо, що деякі будівельники намагаються вирішувати питання через корупційну складову. Хочу наголосити, що всі торги проводитимуться через ProZorro. Бюджетні організації такі ж споживачі, і сплачувати ціну вищу від ринкової у кілька разів не будуть, − зазначив Іван Федоров.

Посадовець також повідомив, що нині влада області планує зробити вимушений крок − коригування проєктів будівництва амбулаторій у Запорізькій області.

Заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко наголосив, що влада планує налагодити співпрацю з компаніями, які є флагманами будівництва.

− Дуже хотілося б, аби це були компанії місцеві. Аби податки йшли до нашого бюджету. Одночасно ми залишаємось відкритими для всіх будівельників, які дають реальний результат, − підкреслив Володимир Тарасенко.

Учасники наради обговорили проєкти будівництва басейна в Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії, реконструкції плавального басейну комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» та реконструкції КУ «Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер» ЗОР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: