circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі без поважних причин до занять не приступили 60 школярів

07.10.2019, 12:08

text
Поділитися:

Територіальними службами у справах дітей спільно з органами освіти кожного року в області проводиться всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Головною його метою є виявлення дітей, які з початку навчального року не приступили до занять у закладах освіти. Після цього соціальні працівники повертають або влаштовують їх до закладів освіти, закладів соціального захисту дітей. Не менш важливим є усунення причин та умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

Захід проводиться в два етапи. Так, за результатами першого етапу в області було виявлено 60 дітей, які на початок навчального року не приступили до занять у закладах освіти. З них: 26 дітей повернуто до навчання, п’ятеро влаштовано на навчання, дві дитини влаштовано до закладів соціального захисту дітей.

Як повідомили у Службі у справах дітей облдержадміністрації, за неналежне виконання батьківських обов’язків в частині забезпечення здобуття дитиною повної загальної середньої освіти до адміністративної відповідальності притягнуто шестеро батьків.

Крім цього, 1618 дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали адресну допомогу на підготовку до нового навчального року та осінньо-зимового сезону.

Наразі проводиться другий етап заходу, який триватиме до 22 жовтня. Спільна робота служб у справах дітей, органів і закладів освіти, поліції області щодо повернення до навчання виявлених та невлаштованих дітей шкільного віку продовжується. Адже після першого етапу 27 дітей не було влаштовано до закладів освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: