circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі благодійні кошти витрачають на допомогу ветеранам

19.06.2018, 10:18

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення телемарафону «Пам’ять» у 2018 році для затвердження розподілу зібраних благодійних внесків. У заході також взяли участь керівники профільних управлінь та департаментів облдержадміністрації, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
Нагадаємо, цього року телемарафон «Пам’ять» проведено 19 раз поспіль під гаслом “Пам’ятаємо – перемагаємо!”.

Учасниками телемарафону стали ветерани минулої війни, колективи підприємств, установ, організацій, депутати, приватні підприємці, релігійні конфесії, фізичні особи, представники громадськості – загалом 650 юридичних і фізичних осіб. За підсумками телемарафону до його скарбники надійшло 1 млн. 106 тис. 540 гривень, із них безпосередньо на розрахунковий рахунок обласного телемарафону – 885 тис.40 грн. Зібрана сума коштів більша, ніж була у минулому році на 15,5 тис. грн.

Учасники засідання розглянули проект розподілу коштів, які надійшли на рахунок обласного телемарафону (885,40 грн.). Традиційно кошти спрямовуються на адресну допомогу колишнім бійцям, у першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили у складну життєву ситуацію.

Остаточний розподіл коштів благодійного телемарафону триватиме протягом поточного року. Рахунок телемарафону «Пам’ять» відкритий постійно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: