circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі будуватимуться водноспортивні комплекси

20.03.2018, 15:02

text
Поділитися:

В Запорізькій області розвиватиметься інфраструктура водноспортивних комплексів. До цього домовилися під час круглого столу, що пройшов в облдержадміністрації за ініціативи чемпіона світу з плавання, народного депутата України Дениса Силантьєва.

На сьогодні в області існує лише 7 басейнів, які збудовані понад 40 років тому. Нестача спортивних споруд призводить до того, що рівень стану здоров’я серед підростаючого покоління викликає серйозне занепокоєння.

Плавання – найбільш універсальний вид спорту для того, щоб покращити загальний імунітет. Особливо це стосується дітей з особливими потребами. Певні рухи в Запорізькій області вже робляться.

Проте цього недостатньо, адже в деяких містах обласного значення взагалі немає водноспортивних комплексів. Зараз можливості для їхнього будівництва збільшились. За інформацією Дениса Силантьєва, на сьогодні фінансування спортивної інфраструктури з державного фонду регіонального розвитку подвоїлось і складає шістсот мільйонів гривень. Під час круглого столу вже пролунали конкретні пропозиції. На будівництво басейну заявку подав Мелітополь.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: