circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі через службу зайнятості знайшли роботу 16,5 тис. громадян

10.08.2017, 12:42

text
Поділитися:

Протягом січня-липня поточного року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 47,4 тисяч безробітних, які перебувають на обліку служби зайнятості, що на 12,3% менше минулорічного показника.

За цей період 16,4 тисяч безробітних знайшли роботу, з них 443 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 36 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю, 5 громадян, старших від 45 років та з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО, отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 6,5 тисяч безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 8,1 тисяч безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 серпня на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебуває 16,9 тисяч безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області становить 1356 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, продавці, кухарі, слюсарі-ремонтники, електромонтери, молодші медсестри, токарі, кухарі та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації – бухгалтери з відповідним досвідом роботи та спеціалісти державної служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: