circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі дешевшає централізоване опалення

24.01.2020, 10:03

text
Поділитися:

Наприкінці 2019 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

Згідно з цією постановою, теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам у зв’язку із зміною для них ціни природного газу.

Підставою для зміни розміру нарахувань є умова, коли ціна природного газу є нижчою від ціни природного газу, що врахована у структурі тарифів.

За динами Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, на території Запорізької області послуги з централізованого опалення для населення з використанням природного газу надаються в семи населених пунктах: Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку, Василівці, Дніпрорудному, Вільнянську. При цьому, послуга з постачання гарячої води з використанням природного газу надається тільки в м. Запоріжжя.

Теплопостачальні підприємства міст Токмак, Василівка та Дніпрорудне з початку опалювального сезону 2019/2020 року щомісяця проводять коригування діючих тарифів на постачання теплової енергії у зв’язку зі зміною ціни природного газу.

У м. Запоріжжя прийнято рішення про зменшення нарахувань за послугу з централізованого опалення на 24,5% та на 22% − за постачання гарячої води.

У м. Бердянськ зменшення нарахувань складає 20%.

У м. Мелітополь розмір нарахувань зменшиться лише на 1% у зв’язку з тим, що діючий тариф було прийнято протягом опалювального сезону 2019/2020 року вже з урахуванням зміни ціни природного газу.

Теплопостачальним підприємством м. Вільнянськ також прийнято рішення про зменшення обсягу нарахувань за послугу з централізованого опалення за грудень 2019 року на 31%.

Як пояснили в Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, зміни розміру нарахувань можуть здійснюватися тільки починаючи з грудня 2019 року та надалі щомісяця до кінця опалювального сезону 2019/2020 року.

Анонсоване Урядом України зменшення рівня платежів за спожиту теплову енергію – це різниця між розміром нормативних нарахувань (з урахуванням фактичних: обсягу спожитої теплової енергії, температури зовнішнього повітря та кількості днів обслуговування) за грудень 2019 року та фактичними нарахуваннями також за грудень з урахуванням зниження ціни на природний газ. Порівняння платіжок за грудень та листопад не є коректним, оскільки температура зовнішнього повітря в грудні нижча за листопад та, відповідно, обсяг спожитого тепла в переважній більшості значно зростає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: