circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі добігає завершення укрупнення райадміністрацій

31.03.2021, 08:22

text
Поділитися:

Про зміни у системі регіонального управління говорили на засіданні колегії облдержадміністрації.

В області утворено 5 нових районів – Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський і Пологівський. На цих територіях завершується формування органів виконавчої влади.

В районах є всі необхідні структури, які забезпечують реалізацію державної політики та виконання законів з урахуванням місцевих особливостей, – наголосила керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко.

Посадовиця також повідомила, що розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено чисельність працівників райдержадміністрацій у 829 штатних одиниць: Бердянська райдержадміністрація – 121, Василівська – 167, Запорізька – 186, Мелітопольська – 178, Пологівська – 177.

У всіх райдержадміністраціях створено структурні підрозділи із соціального захисту населення та дітей, цифровізації та ЦНАПів, оборонної роботи та цивільного захисту, фінансів, економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології, взаємодії з органами місцевого самоврядування та архів.

При цьому в центрах колишніх районів обов’язково залишаються працювати фахівці по роботі із зверненнями громадян та з архівної справи. Для обласної влади дуже важливо зберегти комунікацію із людьми на територіях.

Наразі посадовці завершують вирішення усіх організаційних питань. Одне із ключових – передача майна. На сьогодні громадам області передано 727 закладів освіти, культури, медицини, соціального спрямування (99,4 %). Цей процес має завершитись до 1 липня.

В першу чергу хочу подякувати всім працівникам 15 ліквідованих райдержадміністрацій за багаторічну сумлінну працю та професіоналізм. Керівникам райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, які залишаються з нами працювати, хочу сказати, що завдання та межі відповідальності чіткі та зрозумілі. Визначено напрями розвитку та проєкти, що мають бути реалізовані в цьому році. Тож до роботи, шановні колеги!, – зазначив Олександр Старух наприкінці засідання колегії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: