circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі досі не працює 21 котельня

14.11.2018, 12:28

text
Поділитися:

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулася он-лайн нарада із заступниками голови облдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів та апарату ОДА, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Першим питанням розглянуто стан проходження в області опалювального сезону 2018 /2019 років.

Як доповів виконувач обов’язків директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Дмитро Кабанов, для забезпечення належного проведення опалювального сезону в населених пунктах Запорізької області 10 жовтня головою облдержадміністрації видано розпорядження «Про проведення опалювального сезону 2018/2019 року в населених пунктах Запорізької області». Відповідно до нього проводиться щоденний моніторинг за ходом опалювального сезону.

За даними звітів з територій, на ранок 12.11.2018 у роботі знаходяться 582 котельні з 603 (97%). Не працюють котельні в містах Бердянськ, Токмак, Бердянському, Василівському, Запорізькому, Михайлівському, Оріхівському, Пологівському та Якимівському районах. Переважно це котельні, що опалюють заклади освіти, учні яких знаходяться на канікулах.

Опалюються 5146 житлових будинків із 5 602 (92%), обладнаних централізованим опаленням. Не підключеними залишаються житлові будинки в містах Запоріжжя, Бердянськ та смт Якимівка. В основному це будинки ОСББ та ЖБК, які самостійно приймають рішення про подачу теплоносія.

Крім цього, опалюються 988 об’єктів соціальної сфери із 999 (99%), у т.ч.: дошкільних закладів – 407 із 407 (100%); навчальних закладів – 513 із 524 (98 %); лікарень 68 із 68 (100%).

За результатами моніторингу інформація про хід опалювального сезону щодня надається Мінрегіону України.

– Насамперед ми маємо максимально швидко розпочати подачу тепла у названих проблемних містах. Окрему увагу прошу приділити співпраці між Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва та підрозділами, куди надходять звернення громадян. Особливо це стосується «гарячої лінії». Адже більшість скарг продовжують надходити саме до кол-центрів. Тож прошу жорсткого контролю всіх заяв з якомога швидшим реагуванням профільних підрозділів області і міста Запоріжжя. Аби це була не бюрократична, а реальна реакція, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Дмитро Кабанов також повідомив, що для протидії загрозам та вчасного реагування на аварійні ситуації, які протягом опалювального сезону можуть виникати на об’єктах житлово-комунального господарства області, на підприємствах галузі створено аварійні формування загальною чисельністю 1 181 особа (з яких 522 знаходяться на чергуванні). Аварійні формування забезпечені 535 одиницями техніки, 94 пересувними електростанціями, 132 комплектами електрогазозварювального обладнання та 31 мобільним пунктом обігріву.

Підсумовуючи розгляд питання, Костянтин Бриль надав протокольне доручення головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення забезпечити особистий контроль за проходженням опалювального сезону та у разі виникнення аварійних ситуацій, пов’язаних із припиненням подачі тепла, води, порушення роботи систем водовідведення, забезпечити їх ліквідацію в найкоротші терміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: