circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі енергетики провели тренування зі службовцями ДСНС

22.10.2018, 12:12

text
Поділитися:

До будь-яких нештатних ситуацій на ДТЕК Запорізької ТЕС готові. Це в черговий раз показували традиційні для компанії навчання. Розрахунок добровільної пожежної дружини енергетиків разом з бійцями 32-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області з охорони об’єкту відпрацювали порядок взаємодії при виникненні умовної пожежі.

Навчальні дії розгорнулися в районі бомбосховища №1 теплової електростанції. За задумом тренування, під час роботи дизель-генераторної установки виникла пожежа і сильне задимлення. Умовно в спорудженні знаходилися люди. Це ускладнювало завдання, адже в реальній ситуації рятувальники несуть відповідальність не тільки за безпеку роботи обладнання, а й в першу чергу – за життя і здоров’я людей на станції і в місті. За умовами навчань була оголошена евакуація персоналу. До прибуття пожежного розрахунку дружинники електричного і паливо-транспортного цеху ТЕС стримували поширення вогню і ліквідували «вогнище» умовного загоряння.

«Життя наших людей для ДТЕК – безумовний пріоритет. У реальних нештатних ситуаціях потрібно спрацювати швидко і ефективно. Для цього ми щорічно проводимо внутрішні тренування для співробітників станції і відпрацьовуємо взаємодію з рятувальниками. Це важливо, адже можливих сценарії розвитку подій можуть бути дуже різними і навички порятунку повинні бути відпрацьовані до автоматизму. Чергове тренування показало – ми готові забезпечити безпеку людей на виробництві», – говорить директор ДТЕК Запорізької ТЕС Ігор Снегін

В ході тренування енергетики також відпрацювали питання евакуації персоналу, додатково перевірили працездатність систем оповіщення та зв’язку, засоби колективного захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: