circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

На Запоріжжі фермерам допомагатимуть у вирішенні податкових питань

29.10.2020, 08:40

text
Поділитися:

Перше засідання робочої групи з врегулювання проблемних питань при реєстрації фермерами податкових накладних відбулося 28 жовтня під головуванням керівника ОДА Віталія Боговіна.

9 жовтня за моїм розпорядженням було створено робочу групу з врегулювання проблемних питань, що виникають у фермерів при реєстрації податкових накладних. Ми одні з перших в Україні створили таку групу при ОДА, щоб фермери на місцях отримували консультаційну підтримку, адже часто помилки допускаються через незнання. Тому працюємо на випередження. Для мене це важливо з двох причин. По-перше, я сам прийшов з аграрного бізнесу, тому знаю як, що і в який термін має відбуватися. По-друге, Запорізька область має розвинений агропромисловий сектор. Наші фермерські господарства забезпечують продукцією не тільки внутрішній ринок, а й працюють на експорт. Сьогодні, в період нестабільної економічної ситуації, що викликана коронавірусом, обов’язок ОДА – допомогати бізнесу, – зауважив Віталій Боговін.

Під час зустрічі робочою групою було розглянуто перші звернення запорізьких аграріїв. Представники податкових органів прокоментували проблемні моменти та пояснили, як їх вирішити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: